Nazaj v trgovino HLBHOAUr_001

Profesionalna akrilna barva Heavy Body - Holbein / rdeči odtenek

(5)

Izberi
€3,60€7,58Znižanje
€180,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Profesionalne akrilne barve Holbein Heavy Body so ustvarjene s kombinacijo tradicionalnih organskih pigmentov z najsodobnejšimi anorganskimi pigmenti, da se ustvari popolna barvna paleta. Te akrilne barve imajo podobno strukturo kot fine oljne barve, kar umetnikom omogoča lažje mešanje in redčenje barv. Možno jih je nanesti s čopičem, z debelejšimi plastmi pa bodo lepo ohranile vse praske in strukture. Holbein Heavy Body Artist Acrylic ponuja umetnikom profesionalno kakovost po dostopni ceni. Zaradi širokega izbora barv, odlične sposobnosti prekrivanja, izboljšanih vrednosti svetlobne obstojnosti in ugodne cene bodo te barve zagotovo našle dom za vsakega umetnika.


lastnosti izdelka:

  • Profesionalne akrilne barve Heavy Body
  • Kakovostni pigmenti
  • Rdeči in roza odtenki
  • Visoka sposobnosti prekrivanja
  • Trajne in svetlobno obstojne barve
  • Tuba: 20 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Ta rdeča je tako nasičena, da kar oči bolijo, kot nalašč za moje rože.

Erik Preverjena ocena

Kupila sem to tubo in pigmentacija je res vrhunska, nasičena in izrazita barva.

Jakub Preverjena ocena

Sem profesionalna slikarka in s to rdečo je užitek delati, v mešanici z drugimi barvami deluje popolno.

Adam Preverjena ocena

Odlična konsistenca, ki mojim delom doda potreben šarm.

Ondrej Preverjena ocena

Naročil sem to konkretno tubo in prispela je v redu, barva je točno takšna, kot sem jo potreboval za sence.

David Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano