Nazaj v trgovino HLBHOAUb_071

Profesionalna akrilna barva Heavy Body - Holbein / modri odtenek

(6)

Izberi
€2,40€5,05Znižanje
€120,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Profesionalne akrilne barve Holbein Heavy Body so ustvarjene s kombinacijo tradicionalnih organskih pigmentov z najsodobnejšimi anorganskimi pigmenti, da se ustvari popolna barvna paleta. Te akrilne barve imajo podobno strukturo kot fine oljne barve, kar umetnikom omogoča lažje mešanje in redčenje barv. Možno jih je nanesti s čopičem, z debelejšimi plastmi pa bodo lepo ohranile vse praske in strukture. Holbein Heavy Body Artist Acrylic ponuja umetnikom profesionalno kakovost po dostopni ceni. Zaradi širokega izbora barv, odlične sposobnosti prekrivanja, izboljšanih vrednosti svetlobne obstojnosti in ugodne cene bodo te barve zagotovo našle dom za vsakega umetnika.


lastnosti izdelka:

  • Profesionalne akrilne barve Heavy Body
  • Kakovostni pigmenti
  • Različni odtenki modre barve
  • Visoka sposobnosti prekrivanja
  • Trajne in svetlobno obstojne barve
  • Tuba: 20 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 6 mnenj

Takšne modre ne boste našli nikjer drugje. Dopolnilne barve ob njej preprosto oživijo.

Gabriela Preverjena ocena

Ta kobaltno modra ima neverjetno pigmentacijo, konsistenca pa je natanko tako gosta, kot sem pričakovala od znamke Holbein.

Tatjana Preverjena ocena

Odlična barva, čudovito se razmazuje.

Radka Preverjena ocena

Navdušen sem, ta modra je povsem druga raven v primerjavi z običajnimi šolskimi barvami, intenzivnost je dih jemajoča.

Darina Preverjena ocena

Kupila sem azurni odtenek za slikanje neba in to je natanko tisti nasičen ton, ki sem ga iskala.

Mihaela Preverjena ocena

Odlična prekrivnost, barva na platnu obdrži obliko in ne izgubi svoje svežine niti po sušenju.

Denisa Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano