Nazaj v trgovino PBO295651

Primer in razmaščevalec za usnje Pebeo Setacolor 110 ml

Na zalogi
€8,42
€76,55 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Primer za usnje in razmaščevalec v enem Pebeo Setacolor je raztopina za pripravo usnja, ki se uporablja za čiščenje in razmaščevanje usnjenih površin pred barvanjem ali barvanjem. Je nepogrešljiv izdelek za vse, ki želijo na svojih usnjenih projektih doseči dolgotrajen in profesionalen zaključek. Osnova odstrani zaščitni lak na usnju in razmasti površino za optimalen oprijem barve.

Pred uporabo stekleničko dobro pretresite. Površino očistite prahu, drobnih dlak in druge umazanije. Raztopino nanesite na površino usnja s čisto krpo ali gobo. Nežno vtrite v usnje in poskrbite, da bo prekrito po celotni površini. Pred barvanjem usnja pustite, da se raztopina popolnoma posuši. Pri uporabi vedno nosite rokavice in delajte na prostem ali v dobro prezračevanem prostoru.

Parametri izdelka:

  • Pebeo Setacolor temeljni premaz za usnje in razmaščevalec v enem.
  • za boljši oprijem barv Pebeo Setacolor na usnje
  • Posebej zasnovan za usnje in umetno usnje
  • prostornina 110 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano