Premaz TALENS GESSO Primer 1000ml

€24,79
€24,79 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Premaz TALENS GESSO Primer 1000ml znamke Royal TALENS

Namen: formira univerzalen pripravni sloj na različnih vlažnih površinah

Sestava: disperzije akrilne smole, oxid titanium

Karakteristike:

- dobra osnova za oljne, akrilne barve, tempere, itd.

- primeren za vse vrste vlažnih površin brez praha in masti, kot naprimer slikarsko platno, les, nalepke, sololit in papir

- primeren kot pripravek za stensko slikarstvo na alkalnih površinah, naprimer svež beton, gips in opeke

- zelo vlažne površine morajo biti najprej tretirane z AMSTERDAM akrilnim vezivom

- lahko se barva z akrilno barvo 

- redči se z vodo 

- suši se nekoliko ur, po 24 urah se lahko prebarva 

- uporablja se na temperaturi nad 10 ° C

- pribor se lahko opere z vodo

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano