Posoda za silikonsko litje - pravokotnik

€12,79
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Pravokotni silikonski kalup za izdelavo oblikovalskih pladnjev in okraskov je idealna izbira za vse ljubitelje kreativnega oblikovanja z uporabo epoksidne smole, jesmonita, betona ali mavca. Zaradi svojih dimenzij je primeren za izdelavo večjih notranjih kosov - na primer kot pladenj za nakit, okrasna skleda, minimalističen pladenj za sveče ali namizni dodatek. Gladek in prožen silikon omogoča enostavno odstranitev odlitka, ne da bi poškodovali obliko, kalup pa lahko ponovno uporabite brez izgube kakovosti. Primeren je za začetnike in napredne ustvarjalce, ki želijo ustvariti praktične in vizualno impresivne kose za dom ali kot izvirna ročno izdelana darila

. parametri izdelka:

  • Silikonska posoda za vlivanje
  • Zunanje mere kalupa: 29,2 × 13 × 6,5 cm
  • Notranje dimenzije: 25,7 × 9,1 × 6,5 cm
  • Priporočeni material: smola, jesmonit, beton, mavec
  • Primerno za: oblikovalske pladnje, pladnje za shranjevanje, notranje dekoracije
  • Prilagodljiv material za večkratno uporabo

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano