Nazaj v trgovino PRIP3750AS0_62

Poševni sintetični čopič PRINCETON Select s kratkim ročajem

Na zalogi

Izberi
€10,29
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Univerzalni umetniški čopič PRINCETON Select tipa Angle Shader s sintetičnimi ščetinami ponuja natančno potezo, prožnost in dolgo življenjsko dobo. Zaradi kratkega modrega lesenega ročaja omogoča odličen nadzor pri natančnem delu od blizu ter je primeren za šolsko, hobi in profesionalno ustvarjanje. Zasnovan je za vsestransko uporabo z akrilnimi, oljnimi in akvarelnimi barvami.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: PRINCETON
  • Serija: Select
  • Vrsta čopiča: Angle Shader (poševni čopič)
  • Material ščetin: sintetična vlakna
  • Ročaj: modri leseni, kratek
  • Objemka: srebrna
  • Primeren za medije: akril, olje, akvarel
  • Pakiranje: 1 kos

Uporaba in tehnike

Čopič je primeren za laziranje, prekrivanje površin in vsakodnevno slikanje v šoli ali pri hobi projektih. Po končanem delu ga preprosto operite z vodo (pri uporabi oljnih barv najprej z razredčilom), nežno oblikujte konico in pustite, da se posuši v ležečem položaju.

Pogosto zastavljena vprašanja

S katerimi vrstami barv lahko uporabljam ta čopič? Čopič je primeren za oljne, akrilne in akvarelne barve.

Kako skrbeti za čopič po slikanju? Po uporabi ga sperite z vodo (pri oljnih barvah najprej z razredčilom), rahlo oblikujte konico in ga sušite ležeče.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano