Pomladne nalepke v setu 15x17cm

Na zalogi

Izberi
€1,68
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Barvne nalepke z bleščečimi in zlatimi velikonočnimi ter pomladnimi motivi. Idealne za okrasitev scrapbooking projektov, razglednic, okrasitev domačih okraskov, jajčk, zavijanja daril itn. Osupljive barvite bleščeče nalepke vas bodo zagotovo spodbudile k ustvarjalnosti in igrivosti! V paketu najdete od 22 do 29 nalepk (odvisno od izbranega motiva). Velikost pakiranja: 15 x 17 cm. Ponujamo različne pomladne in velikonočne motive.

lastnosti izdelka:

  • Barvne nalepke v pomladnih motivih
  • Primerne za izdelavo pomladnih in velikonočnih okraskov
  • Odlične za scrapbooking in cardmaking
  • Različni motivi: zajčki, piščančki, metulji, rože
  • Od 22 do 29 kosov v paketu - odvisno od motiva
  • Velikost pakiranja: 15 x 17 cm
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano