Nazaj v trgovino SCH50703048

Podlaga za akvarel groba AQUA-Grund Schmincke 300ml

Na zalogi
(5)
€20,73
€69,10 / l
Na poti k namDostava v 11–12 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oglejte si video, kako uporabiti ta izdelek

Podlaga za akvarel groba AQUA-Grund znamke Schmincke v prostornini 300 ml je nepogrešljiv pomočnik za vsakega ljubitelja slikanja. S svojo posebno grobo konsistenco odlično pripravi površino za nanos akvarelnih barv, zagotovi optimalno absorpcijo pigmentov in ustvari idealno teksturo za vaše umetniško delo. S to podlago boste dosegli odlične rezultate, vaše akvarelne slike pa bodo delovale z živimi barvami in detajlnimi prehodi. Preizkusite AQUA-Grund znamke Schmincke in se prepustite svetu ustvarjalnosti in umetniške popolnosti.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Zahvaljujoč temu mediju lahko končno slikam z akvareli tudi na platno, ustvari čudovito hrapavo podlago.

Denisa Preverjena ocena

Deluje odlično, podlaga dobro vpija in barva se na njej lepo oprime.

Alexandra Preverjena ocena

Za moje eksperimente s tehnikami je ta medij nujen, zelo sem zadovoljna s končnim učinkom.

Romana Preverjena ocena

Uporaba je povsem preprosta tudi za začetnika, kot sem jaz, samo naneseš in pustiš, da se posuši.

Diana Preverjena ocena

Malo dražja zadeva, a kakovost znamke Schmincke se ne da skriti, vsekakor priporočam.

Patrícia Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano