Nazaj v trgovino CCH500980

Plastične oči in nosovi z varnostnimi diski

Na zalogi
€3,27
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Plastične oči in nosovi z varnostnimi diski so primerni za ustvarjanje igrač in izdelkov. Uporabite jih lahko tako za ročno ustvarjanje kot za šivanje in izdelavo iz različnih materialov. V paketu najdete 4 kose nosov v črni barvi in ​​3 pare oči z rjavimi zenicami. 15 varnostnih diskov zagotavljajo zanesljivo pritrditev dekoracij na podlago.


LASTNOSTI IZDELKA:

  • plastične oči in nosovi
  • varnostne - z montažnimi pritrdilnimi diski
  • Paket vsebuje 4 kose črnih nosov, 3 pare oči z rjavimi zenicami, 15 varnostnih diskov
  • dimenzije nosu: velik - 22 x 17 mm, majhen - 16 x 12 mm
  • dimenzije oči: velike - 14 x 14 mm, majhne - 12 x 12 mm
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano