Plastična posoda za mešanje in vlivanje 500ml

Na zalogi
€0,94
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Ta plastična merilna skodelica s prostornino 500 ml je praktičen pripomoček za vse, ki se ukvarjajo z izdelavo ročno izdelanih mil, sveč ali drugih ustvarjalnih projektov. Izdelana je iz visokokakovostne, lahke in trpežne plastike ter je idealna za natančno merjenje in mešanje tekočih ali nepakiranih sestavin. Njegova prozorna oblika z rdečo skalo omogoča enostavno odčitavanje prostornine in udobno odmerjanje. Ergonomski ročaj zagotavlja varen oprijem, izlivka pa olajša vlivanje stopljene milne mase, voska, aromatičnih olj ali barv brez nepotrebnega razlitja. Zaradi svoje univerzalne oblike in temperaturne odpornosti je ta merilna skodelica priljubljena izbira v delavnicah in domačih studiih. Odlično bo služila kot osnovno orodje pri vsakem ustvarjanju, kjer sta potrebni natančnost in čistoča pri delu.

Parametri izdelka

:

  • Plastična posoda za mešanje in vlivanje
  • Material: plastika (odporna na vročino)
  • Prostornina: 500 ml
  • Barvna lestvica: v mililitrih (rdeča)
  • Funkcija: merjenje in mešanje sestavin
  • Primerno za: izdelavo mila, sveč, kozmetike, epoksidnih izdelkov

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano