Nazaj v trgovino CCH192661

Plastična ovojnica z dodatki za planer - A5

Na zalogi
€3,32
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Plastična ovojnica z dodatki za planer je odličen pomočnik pri organiziranju stvari, ki so potrebne za ustvarjanje popolnega scrapbooking journal - dnevnika. Ne glede na to ali gre za nalepke, bralno znamenje ali pa trakove za scrapbooking, v plastnično vrečko lahko shranite vse koristne stvari, ki jih lahko ustvarite, ne da bi vas skrbelo, ali jih boste izgubili, ko nosite planer s seboj. Vrečka ima zapiralno zadrgo, jo je mogoče zatesniti, zato lahko vstavite tudi majhne nalepke, druge trakove ali stisnjene rastline. Ovojnica ima luknje, ki omogočajo udobno vstavljanje. Začnite ustvarjati kjer koli s pomočjo te plastične vrečke, v kateri bo vse, kar potrebujete za vaš planer.

lastnosti izdelka

  • plastična ovojnica z dodatki
  • primerni za planer CCH1926
  • zapiralna zadrga
  • 6 lukenj za vstavitev v planer
  • vrečka vsebuje: barvne nalepke, maskirni trak za kamufliranje, magnetna bralna znamenja, gumijasti trak za pritrditev
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano