Peresa za sveče KREUL - komplet 6 x 29 ml

(1)
€12,20
€70,11 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

KREUL peresa za okrasitev in barvanje sveč vsebujejo tekoče voščene barve z naravnim čebeljim voskom. Praktična oblika pisala s fino konico za slikanje omogoča slikanje večjih in manjših, podrobnejših vzorcev. Set vsebuje 6 pisal v veselih barvah (rumena, roza, vijolična, modra, zelena in črna) in je primeren za vse, ki bi radi preizkusili okrasitev sveč. Na svečo lahko nanašate direktno s pisala, primeren pa je tudi nanos s čopičem, slikarsko gobico, paletnim nožem ali šablono. Barva se lahko nanese sama na sebe. Po času sušenja pribl. 8 ur se slika strdi.

značilnosti izdelka:

  • pisala za okraševanje in barvanje sveč KREUL
  • z naravnim čebeljim voskom
  • na vodni osnovi
  • žganje poslikanih sveč pod nadzorom
  • 6 peres v veselih barvah (rumena, roza, vijolična, modra, zelena in črna)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

Kupila sem jih vnukom za ustvarjalno popoldne in sveče so videti zares originalno, barve rišejo čudovito nasičeno tudi na debelejši vosek.

Andrea Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano