Pentart Barvni osvetljevalec za batiko

Na zalogi

Izberi
€4,65
€58,13 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Pentart Batik Colour Lightener je poseben pripravek, ki je zasnovan za posvetlitev in ustvarjanje pastelnih odtenkov batik barv. To sredstvo je nepogrešljiv pripomoček za vse, ki se ukvarjajo z batiko in želijo v svojih tekstilnih projektih doseči nežne, svetle odtenke. Preprosto ga zmešajte z barvo za batiko, dokler ne dosežete želenega odtenka. Uporaba osvetljevalca je zelo preprosta in intuitivna. S tem sredstvom lahko intenzivnost barv prilagajate svojim zamislim, kar vam omogoča ustvarjanje raznolikih vzorcev in vzorcev. Idealno za začetnike in napredne umetnike, ki želijo eksperimentirati z barvami in doseči edinstvene rezultate. Ne glede na to, ali ustvarjate zapletene vzorce batika ali pa želite svojim delom dati le subtilen barvni pridih, vam bo ta medij zagotovil potrebno prilagodljivost. Osvetljevalec je primeren za uporabo z različnimi vrstami tekstila in je združljiv z drugimi barvami za batik znamke Pentart. Idealen je za ustvarjanje edinstvenih oblačil, tekstilnih dodatkov, dekoracij in številnih drugih umetniških projektov

:

  • Osvetljevalec barv za batiko
  • ustvarja pastelne odtenke
  • preprosta uporaba - samo zmešajte z barvo za batiko
  • za začetnike in napredne umetnike
  • za različne vrste tekstila
  • različne količine
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano