Pebeo ORIGIN Akrilna barva 120 ml

Na zalogi
(2)

Izberi
€6,24
€52,00 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Akrilne barve Pebeo ORIGIN z visoko viskoznostjo so izjemne umetniške barve, zasnovane z mislijo na ekologijo. Zaradi svoje goste konsistence in mat zaključka umetnikom omogočajo ustvarjanje tekstur, ki ohranjajo sledi čopiča ali paletnega noža. Idealne so za nanašanje debelejših slojev ali za tehniko impasto, zlahka pa jih nanesete tudi s čopičem. Te akrilne barve odlikuje visoka koncentracija pigmentov, ki so skrbno izbrani zaradi svoje vrhunske kakovosti. Zato ponujajo intenzivne barve z izjemno obstojnostjo na svetlobo. Večina odtenkov je monopigmentnih, kar zagotavlja svetle, globoke in čiste tone, ki ohranijo svoj sijaj tudi pri mešanju. Ekološki pristop te serije je edinstven. Akrilne barve Pebeo ORIGIN so izdelane s 100-odstotno recikliranim vezivom, kar v primerjavi z običajnimi vezivi zmanjšuje ogljični odtis za 80 %. Embalaža je v ekoloških tubah iz papirja PE s certifikatom FSC, ki vsebujejo 59 % manj plastike. proizvodnja poteka v Franciji iz 96 % evropskih surovin. Ta serija vsebuje 48 mat odtenkov in 4 različne zaključke: klasičnega, kovinskega, iridescentnega in fluorescentnega. Primerne so za vse ravni umetnikov - od začetnikov, študentov do profesionalcev in obrtnikov. Akrilne barve Pebeo ORIGIN so odlična izbira za vse, ki iščejo kakovosten in okolju prijazen izdelek za izražanje svoje ustvarjalnosti.Parametri izdelka:- akrilne barve Pebeo ORIGIN- visoka viskoznost- visoka koncentracija pigmentov- uporabljeno vezivo, ki ga je mogoče 100 % reciklirati- pakiranje v ekoloških tubah- različni odtenki- prostornina 120 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Zlatý odtenek je čudovito sijoč in gost. Uporabljam ga za dodelavo detajlov na slikah in videti je luksuzno.

Martin Preverjena ocena

Za to ceno je to odlična barva z dobro prekrivnostjo. Naročila sem rdečo in je res intenzivna.

Peter Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano