Nazaj v trgovino UMT522400

Osnovni premaz za akrilne barve PRIMER 1000 ml

€27,67
€27,67 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Profesionalni osnovni premaz PRIMER slavne znamke UMTON je namenjen pravim profesionalnim slikarjem. To je elastični, beli premaz ki je primeren za vse vrste površin kot so  papir, platno, lesonit, MDF itd.

Priprava: 100 ml na 1m2, razredčite v 10 - 30% vode.

Navodilo: nanesite 1 ali 2 sloja na površinu (po možnosti suhega sloja akrilne emulzije  Size ali Gesso) da biste dobili čisto belo osnovo za slikanje z akrilnimi ali oljnimi barvami in temperami. Redčite z 10 - 30% hladne vode.

Opozorilo: Preprečite dostop zraku. žaščitite pred mrazom in uporabljajte do 3 leta od datuma proizvodnje.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano