Nazaj v trgovino UMT522500

Osnovni premaz za akrilne barve GESSO 1000 ml

€27,67
€27,67 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Profesionalni osnovni premaz GESSO slavne znamke UMTON je namenjen pravim profesionalnim slikarjem. To je elastičen sijajno beli premaz ki je primeren za vse vrste površin kot so papir, platno, lesonit, MDF itd..

Priprava: 100 ml na 1m2, razredčite u 10 - 30% vodi.

Navodila: nanesite 1 ili 2 sloja na površino (po možnosti suha sloja akrilne emulzije Size ali Primer) da biste dobili popolnoma belo osnovo za slikanje z akrilnimi ali oljnimi barvami ter temperami. Raztvorite u 10 - 30% hladnoj vodi.

Opozorilo: Preprečite dostop zraku, zaščitite pred mrazom in uporabljajte 3 leta od datuma proizvodnje.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,56 € Redna cena  6,39 € Cena na enoto 22,24 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano