Nazaj v trgovino PBO937096

Osnovni komplet oljnih barv Pebeo Studio XL 5 kos.

(4)
€11,26
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Pebeo Studio XL so danes najsodobnejše oljne barve. Živahne barve se hitro sušijo in omogočajo predelavo že po treh dneh. Še posebej primerne za poslikavo na velikih površinah. Barve so intenzivne in trajne, z visoko odpornostjo na toploto in fotooksidacijo. Viskoznost je konstantna od ene do druge barve, pigmenti pa so izbrani tako, da zagotavljajo podobne barve ekstra finim oljem. Barve lahko uporabite z vsemi oljnimi slikarskimi mediji in razredčite z mineralnim alkoholom. Nanašate lahko na vse tradicionalne površine oljnega slikarstva, kot so platno, karton, kovina in les.


lastnosti izdelka:

  • Pebeo Studio XL oljne barve 5 x 37 ml
  • Hitro sušenje
  • Visoko obstojne
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

Končno sem se odločila poskusiti oljno slikarstvo in ta komplet je za začetek idealen. Barve imajo super konsistenco in se z njimi lepo dela tudi brez dodajanja dragih medijev.

Beata Preverjena ocena

S temi barvami se mi kot študentki dela odlično, saj so goste in pigmenti delujejo kakovostno. Za to ceno je to zame res najboljša izbira za v atelje.

Iveta Preverjena ocena

Kupila sem jih sinu za umetniško šolo in je navdušen. Odtenki v tem kompletu so ravno tisti osnovni, ki jih potrebuje za mešanje vsega mogočega.

Gabriela Preverjena ocena

Komplet vsebuje vse osnovno za hiter začetek slikanja.

Tatiana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano