Nazaj v trgovino LKSK2220012500

Oljno medij LUKAS Medium 2 za slikanje moker na mokro 125 ml

Na zalogi
€15,79
€126,32 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

LUKAS Medium 2 za slikanje mokro na mokro (wet-on-wet) je specializiran pripomoček, namenjen upočasnitvi sušenja oljnih barv. Barvam zagotavlja daljšo mazljivost in prožnost na platnu ter pomaga optično izenačiti matirana in posušena mesta na sliki.

Lastnosti in parametri

  • Znamka: LUKAS (tradicija od leta 1862)
  • Vrsta izdelka: oljni medij za tehniko moker na mokro (Medium 2)
  • Uporaba: oljne barve
  • Volumen: 125 ml
  • Videz: rahlo rumenkasta tekočina
  • Pakiranje: 1 kos (0,13 kg)

Uporaba

Medij preprosto vmešajte neposredno v oljno barvo na paleti glede na želeno gostoto in čas sušenja. Pri delu poskrbite za ustrezno zračenje prostora, izdelka ne uporabljajte v bližini odprtega ognja in pred uporabo upoštevajte navodila proizvajalca.

Pogosta vprašanja

Čemu je namenjen LUKAS Medium 2? Namenjen je podaljšanju odprtega časa oljnih barv pri slikanju v tehniki mokro na mokro ter izenačevanju vpilih matiranih predelov na platnu.

Kako se medij uporablja? Vmeša se neposredno v oljne barve na paleti po občutku slikarja, da doseže želeno konsistenco in počasnejše sušenje.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano