Oljni medij GLAZING TALENS 75ml

Na zalogi
(8)
€8,42
€112,27 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oljni medij -GLAZING“ TALENS 75ml znamke Royal TALENS

Namen: poveča pretok in transparentnost glazurne vrste v oljnih barvah 

Sestavine: rastlinsko olje, sintetična smola, beli bencin

Karakteristike:

- poveča odpornost in elastičnost premazanega filma

- nima vpliva na proces sušenja premazanega filma

- olajša potezo s čopičem

- poveča sijaj

- ne rumeni

- lahko se redči s terpentinom ali bencinom

- vnetljiv

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 8 mnenj

Zelo učinkovito za pospešitev sušenja oljnih barv, topnih v vodi. Primerno za tanke plasti barve, ne za impasto. Poveča sijaj in pretok barve. Priporočam uporabo le majhne količine.

Denisa Preverjena ocena

Cobra medij se dobro meša, poveča pretok po potrebi, pomaga pri sušenju, vendar se ne lepi na paleti. Poveča sijaj. Medij ima nekoliko močan vonj, vendar nič preveč motečega.

Alexandra Preverjena ocena

Gladek medij za mešanje, ki ga uporabljam z vodo za redčenje oljnih barv, topnih v vodi. Zadostuje majhna količina. Občasno se pojavijo majhni mehurčki, vendar sem na splošno zadovoljna.

Romana Preverjena ocena

Ta medij za oljno slikarstvo sem kupila zaradi laziranja in navdušena sem nad tem, kako čudovito podaljša sušenje barv.

Diana Preverjena ocena

Odlična kakovost, barve se z njim čudovito razmazujejo in končni sijaj je točno takšen, kot sem ga potrebovala za svoja platna.

Patricija Preverjena ocena

Uporabljam ga redno pri svojem delu in do sedaj me še ni razočaral.

Martin Preverjena ocena

Zelo kakovosten pripomoček, zahvaljujoč kateremu se mi z oljnimi barvami dela veliko bolje.

Peter Preverjena ocena

Sem začetnik in ta medij mi je zelo pomagal pri nanašanju finih plasti, barve se mi ne packajo več tako kot prej.

Tomaž Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano