Oljni lak dammar sijajni TALENS

(5)

Izberi
€23,64
€94,56 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Namen: odporna zaščita olja na platnu (zaključni lak)

Sastav: damar smola, terpentin olje

Karakteristike:

- standardni zaključni lak

- nanesite šele, ko je premazni film popolnoma suh (cca 1 leto pri navadni debelini sloja)

- suši se nekoliko ur

- čez nekaj časa lahko pokaže znake staranja, kot je rumenenje in pokanje 

- da visok sijaj

- mešanje z mat dammar lakom zmanjša sijaj

- lahko se redči s terpentinom, čopiče po uporabi očistiti z belim alkoholom ali terpentinom

- suh sloj se lahko odstrani s terpentinom

- lahko vnetljivo

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.4 5 mnenj

Titanovo bela. Slabo se mešajo z vodo, nastajajo grudice. Gostota je OK, če pa želite redkejšo barvo, uporabite medij.

Tibor Preverjena ocena

Lak je z mojo oljno sliko naredil čudeže, barve so nenadoma dobile globino in se čudovito svetijo.

Samuel Preverjena ocena

Nanašanje je bilo popolnoma brez težav in po sušenju ne pušča nobenih sledi, res sem zadovoljna.

Oliver Preverjena ocena

Do sedaj najboljši lak, kar sem jih kdaj preizkusila, priporočam vsem kolegom slikarjem.

Viktor Preverjena ocena

Odlična kakovost, zadostuje že tanek sloj in slika je zaščitena.

Patrik Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,56 € Redna cena  6,39 € Cena na enoto 22,24 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano