Nazaj v trgovino RTL02820415

Oljne barve Van Gogh Combi Set / 14 delni

€54,27
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oljne barve Van Gogh Combi Set

Slikanje s pomočjo oljnih barv Van Gogh znamke Royal Talens predstavlja pravo zadovoljstvo. Barve s svojo kakovostjo nudijo užitek pri slikanju tako začetnikom, kot izkušenim slikarjem. So lahke in dobro prekrivajo, imajo visok procent pigmenta, so dolgotrajne in s tem doprinašajo lepoti in trajnosti Vaših slik. Naša spletna trgovina Vam ponuja oljne barve v setu v kombinaciji z ostalimi pripomočki za tehniko olje na platnu.

Combi set vsebuje:

  • 10 x 20 ml oljna barva Van Gogh
  • 1 x 75 ml medij za olje na platnu
  • 1 x kovinska dvojna posoda za barve
  • 1 x raven čopič (velikost 8)
  • 1 x okrogel čopič (velikost 4)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano