Nazaj v trgovino RTL2505_105

Oljne barve topne v vodi COBRA STUDY 40ml

(5)

Izberi
€6,87
€171,75 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Oljne barve COBRA STUDY

Oljne barve topne v vodi COBRA STUDY spadajo med najljubše barve na trgu. Namenjene so ne samo profesionalcem, temveč tudi amaterjem. Izdelane so na bazi olja in čeprav ne vsebujejo vodo, se lahko z njo redčijo. Ne redčene barve imajo vse lastnosti oljnih barv, po redčenju z vodo pa dobijajo lastnosti akvarelnih barv.

Barve Cobra STUDY so idealne za umetnike, ki želijo narediti svoje delo v kratkem času, saj se hitreje sušijo kot klasične oljne barve. Priporočajo se tudi ljudem z alergijami in tistimi, ki jim ne ustreza vonj razredčila. Pri delu s temi barvami potrebujete terpentin. Varne so za zdravje in življenjsko okolje.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Kupil sem si kobaltno modro in se z njo odlično dela, še posebej cenim, da je ne rabim redčiti z nobenim smrdljivim topilom.

Filip Preverjena ocena

Čudovita stvar zame kot alergika, končno lahko slikam z oljnimi barvami, ne da bi me bolela glava od hlapov.

Daniel Preverjena ocena

Ta oker rumena ima popolno prekrivnost, zagotovo bom preizkusil še druge odtenke iz te serije.

Robert Preverjena ocena

Zanimiv izdelek, vendar sem potreboval nekaj časa, da sem se navadil na to, kako se barva obnaša po mešanju z vodo.

Štefan Preverjena ocena

Kakovostna barva, lepo se oprime platna.

Matjaž Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano