Nazaj v trgovino RTL21820510

Oljne barve topne v vodi COBRA Set 10x40ml

(5)
€92,16
€230,40 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set za mešanje barv Cobra znamke Royal TALENS vsebuje:

  • 10x oljno barvo Cobra, ki se lahko redči z vodo v 40 ml tubi (titanovo bela, permanentno sv. rumena, permanentno oranžna, pyrolli temno rdeča, permanentno rdeče vijolična svetla, kobalt modra, permanentno temno zelena, siena zažgana, oker rumena, črna slonovina)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Najboljša stvar zame, saj doma zaradi otrok ne morem uporabljati topil.

Karol Preverjena ocena

Popolnoma super so, ker se lahko redčijo z vodo, delo z njimi je zelo čisto.

Vladimir Preverjena ocena

Kupil sem ta komplet za šolo in presenečen sem, kako dobro delujejo.

Janez Preverjena ocena

Popolne barve za moje majhno stanovanje, brez neprijetnih vonjav.

Ladislav Preverjena ocena

Odtenki so res čudoviti in se sušijo primerno hitro.

Roman Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano