Nazaj v trgovino RTL9010113M

Oljne barve TALENS ArtCreation Combi set - 12x12ml

(7)
€40,80
€283,33 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set oljnih barv ArtCreation

Izrazite svojo umetniško stran in prenesite svoje ideje na slikarsko platno. V tem praktičnem pakiranju znamke TALENS boste našli vse pripomočke s pomočjo katerih boste lahko izdelali Vaše umetniško delo.

Set vsebuje naslednje proizvode:

  • oljne barve (12 x 12 ml), v odtenkih 105, 205, 200, 334, 322, 504, 535, 662, 227, 411, 409, 701
  • papirnata paleta (24x18 cm)
  • čopiči za slikanje z oljnimi barvami iz naravnih vlaken (8 I 14)
  • slikarsko platno iz 100 % bombaža (24x30 cm)
  • slikarsko stojalo - namizno

Ta set bo razveselil prav vsako umetniško dušo in je popolnoma primeren kot darilo, tako za majhne kot velike umetnike.

Ne pozabite, da lahko v naši ponudbi najdete tudi preostali slikarski material, ki Vam je še dodatno potreben za ustvarjanje in slikanje z oljnimi barvami.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 7 mnenj

praktična embalaža za prekrivanje in obdelavo vaših površin; bela barva je zelo gosta

Andrea Preverjena ocena

Odlične barve, dobro mešanje in nanašanje; široka paleta barv za mešanje

Natalija Preverjena ocena

Ugodno pakiranje. Pozdravila bi tudi 500 g pakiranje.; Ugodna velikost; Prednost velikih tub.; Hitra dostava. Dobra izkušnja s trgovino.

Dominika Preverjena ocena

Praktična embalaža za prekrivanje in obdelavo vaših površin; bela barva je zelo gosta.

Simona Preverjena ocena

Za moje domače ustvarjanje popolnoma zadosten komplet, barve so čudovito jasne in imajo dobro prekrivnost.

Kristina Preverjena ocena

Kupila sem za vnukinjo za rojstni dan in je popolnoma navdušena, za nekoga, ki z oljnimi barvami šele začenja, je to odlična izbira.

Adriana Preverjena ocena

Komplet vsebuje vse potrebno za začetek, zadovoljna sem.

Soňa Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano