Nazaj v trgovino SCH41_100011

Oljne barve Schmincke AKADEMIE 60 ml

Na zalogi
(3)

Izberi
€10,21
€170,17 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Blagovna znamka Schmincke že več kot 130 let izpolnjuje najvišje standarde kakovosti. Kot ena najbolj priljubljenih blagovnih znamk za umetnike na svetu ponuja široko paleto slikarskih izdelkov. Pri izdelavi likovnega materiala se upoštevajo najstrožji standardi in postopki, zbrani od izkušenih akademskih slikarjev po vsem svetu. Oljne barve Schmincke AKADEMIE študentske kakovosti ponujajo 48 skrbno izbranih barv. Uravnotežena kombinacija finih pigmentov z visokokakovostnim lanenim in sončničnim oljem vam bo omogočila popolno izkušnjo slikanja. Hitro in enakomerno sušenje, gladka konsistenca in visokokakovostni pigmenti pomenijo le eno - briljantne rezultate oljne slike. Ne glede na to, ali ste začetnik ali izkušen slikar, te oljne barve zagotovo ne smejo manjkati v vašem likovnem kompletu. Privoščite si kakovostne umetniške pripomočke in ustvarite edinstvena umetniška dela z izdelki Schmincke.

značilnosti izdelka:

  • oljne barve Schmincke AKADEMIE
  • 48 skrbno izbranih barv
  • Visoka obstojnost na svetlobo (4 - 5 zvezdic)
  • Hiter in enakomeren čas sušenja
  • Visoka pokrivnost
  • Enostavno mešanje in redčenje barv
  • 60 ml tuba

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Upokojensko slikanje mi prinaša veselje in s temi barvami je to veselje dvojno, saj se čudovito oprimejo platna.

Patricija Preverjena ocena

Ta 60 ml format je idealen za preizkušanje novih odtenkov, zagotovo si bom dokupil še kakšno lepo rdečo.

Martin Preverjena ocena

Začetnik, kot sem jaz, ceni, da se barve zlahka mešajo in na sliki ne puščajo lis.

Peter Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano