Nazaj v trgovino RTL01840004

Oljne barve Rembrandt box traditional/15x15ml +1x40ml + pribor

(5)
€240,51
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Legendarno ime znamke Royal Talens je znano po kakovosti brez konkurence. Barve so priljubljene med umetniki po svetu. Pri izdelavi oljnih barv iz serije Rembrandt je poseben poudarek na kakovosti in čistoči pigmentov. Proizvajalec zagotavlja prvorazredno kakovost vseh sestavin.

Značilnosti:

  • ekstra nežni sestavine
  • visoka stopnja odpornosti na svetlobo
  • zelo čiste in intenzivne barve
  • visoka koncentracija pigmentov
  • kompletna paleta barv vsebuje tudi do 120 odtenkov

Pakiranje vsebuje:

  • 15x15ml tuba oljne barve Rembrandt
  • 1x40ml tuba oljne barve Rembrandt
  • 1x75ml slikarski medij
  • lesena paleta
  • 3x oglje
  • dvojn kovinska posoda za mešanje barv
  • 2x čopič Rembrandt (serija 201 velikost 4, serija 208 velikost 10)
  • brošura za mešanje barv
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Idealen komplet za začetnika, ki se želi naučiti delati s pravimi oljnimi barvami.

Igor Preverjena ocena

Všeč so mi praktične tube in pripomočki, ki so vključeni v paketu.

Milan Preverjena ocena

Kupila sem hčerki za študij in je zelo zadovoljna.

Rastislav Preverjena ocena

Dober komplet za začetek, barve imajo odlično konsistenco.

Dušan Preverjena ocena

Priročna škatla, vse lepo na enem mestu, barve pa so vrhunske.

Boris Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano