Nazaj v trgovino RTL01840001

Oljne barve Rembrandt box excellent / 41 barv + pribor

(5)
€693,32
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oljne barve Rembrandt box excellent / 41 barva + pribor

Legendarna in svetovno priznana znamka Rembrandt je znana po kakovosti svojih izdelkov.

Značilnosti:

  • extra jemná konzistencia farieb
  • visoka odpornost na svetlobo
  • čiste in intenzívne barve
  • optimálna sila farieb
  • visoka koncentracija barvnih pigmentov

Pakiranje vsebuje:

  • 41x oljna barva Rembrandt (odtenki 104, 105, 254, 284, 284, 283, 223, 224, 266, 311, 370, 377, 371, 342, 318, 366, 537, 568, 506, 512, 517, 530, 582, 576, 508, 633, 614, 615, 623, 629, 620, 227, 339, 347, 403, 411, 409, 408, 735)
  • lesena paleta za barve
  • 2x posoda za mešanje barv
  • 1x dvojna posoda za mešanje barv
  • 10x čopiči Rembrandt (serija 200 velikost 6,12 in 16, serija 208 velikost 6,10 in 14, serija 240 velikost 6 in 10, serija 291 velikost 4 in 8)
  • 3x slikarska lopatka
  • 25x oglje v paličici
  • lesene lopatke
  • brošura
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Končno sem investiral v spodoben komplet in te barve so naravnost božanske, z njimi delam z veseljem.

Peter Preverjena ocena

Neverjetna kakovost, pigmenti so izjemno nasičeni in zagotovo mi bodo zdržali leta.

Tomaž Preverjena ocena

Ta komplet so uresničene sanje vsakega slikarja, vsi pripomočki so visoke kakovosti.

Miha Preverjena ocena

Čudovit komplet, zelo bogata izbira odtenkov in odlična tekstura barv.

Jože Preverjena ocena

Profesionalna izbira, nisem obžaloval niti centa.

Luka Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,56 € Redna cena  6,39 € Cena na enoto 22,24 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano