Nazaj v trgovino PBO920241

Oljne barve Pebeo Studio XL - set 40 x 20 ml

(4)
€79,25
€99,06 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

S tem kompletom oljne barve Pebeo Studio XL boste naredili korak naprej! Oljne barve Pebeo od leta 1930 so preživele obdobje inovacij, vse za potrebe izkušenih slikarjev. To stalno izboljševanje in kakovost oljnih barv je osnova za rast in povpraševanje med ljubitelji umetnosti. Gre za komplet oljnih barv, ki nudi vam različne barvne nianse v enem paketu - 28 tradicionalnih nians barve, 6 DYNA nians in 2 GLAZE niansi. Glaze nianse dodajo barvam glazurni učinek brez uporabe medijev. DYNA nianse vsebujejo interferenčne pigmente, ki omogočajo spreminjanje barve glede na kot svetlobe. Vse barve se lahko medsebojno mešajo. Primerne so za vse vrste tehnik z oljnimi barvami, se hitro sušijo in omogočajo predelavo šele po treh dneh! Idealne so za slikanje na platno, nalepke, les itd. Običajno se uporabljajo za slikanje na velike površine. Pred lakiranjem pustite delo, naj se dobro posuši približno 6 do 9 mesecev. Komplet vsebuje 40 svetlih barv v 20 ml tubah.

LASTNOSTI IZDELKA

  • hitro se sušijo, svetle oljne barve, narejene iz organskih pigmentov
  • primerna za barvanje na velike površine
  • kremasta konsistenca
  • različne nianse
  • visokokakovostne in dolgotrajne
  • komplet vsebuje 40 svetlih barv v 20 ml tubah
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

Doma imam pravo zalogo barv za dolgo časa, ta komplet vsebuje verjetno vse možne odtenke, ki so resnično intenzivni.

Romana Preverjena ocena

Za moj umetniški krožek je to idealna rešitev, učenci imajo na voljo ogromno paleto barv in lahko ustvarjamo brez omejitev.

Diana Preverjena ocena

Kupila sem ga vnukom, ki so začeli slikati, in so navdušeni nad količino majhnih tub.

Patricija Preverjena ocena

Kakovosten komplet za vsakogar, ki misli s slikanjem resno, embalaža je pregledna in barve se dobro nanašajo na platno.

Martin Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano