Nazaj v trgovino NVP1204_100

Oljne barve Ladoga 46 ml | izberite odtenek

(3)

Izberi
€3,72
€80,87 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oljne barve Ladoga 46 ml - izaberite nijansu

St.Petersburg LADOGA umetniške barve so idealne za tiste ki šele vstopajo v svet umetnosti, pa tudi za umetnike ki si želijo kakovostnih barv po zmernih cenah. Namesto dragih, neorganskih pigmentov (kadmijum in kobalt) so v tej seriji barv uporabljeni organski pigmenti odporni na svetlobo. Odtenki ustreznih pigmentov popolnoma odgovarjajo odtenkom originalnih barv. Barve zemeljskih odtenkov (ocher, cyan in umbra) so izdelane iz naravnih pigmentov ki barvam dajo globino in intenzivnost katere je s sintetičnimi pigmenti nemogoče doseči.Tehnologija izdelave in nadzor procesa sta v vsaki fazi podobna tistim ki so značilni za zdelavo vrhunskih barv (Master class) kar zagotavlja visoko kakovost Ladoga barv.

Parametri:

  • izdelane na bazi lanenega olja
  • lahko se redčijo z lanenim oljem ali terpentinom
  • nanašajo se lahko na platno, karton, les ali kamen
  • vsebujejo polpokrivne in pokrivne odtenke
  • odpornost na svetlobo se razlikuje od barve do barve (+,++, +++)
  • visoko pigmentirane, zasičene in kvalitetne
  • paleta vsebuje 52 odtenkov
  • pakirane v tubi 46 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Tube so praktične in barva se dozira enostavno brez nereda. Ladoga me je kot znamka prepričala.

Martin Preverjena ocena

Barve nimajo premočnega vonja, kar je zame pomembno. Ladoga me je kot znamka prepričala.

Filip Preverjena ocena

Barve nimajo premočnega vonja, kar je zame pomembno. Kakovosten izdelek, priporočam. #1044

Marija Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano