Nazaj v trgovino KRL32_510

Oljne barve Finest Artists Solo Goya 20 ml

(5)

Izberi
€3,87
€193,50 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oljne barve Solo Goya Finest Artists

Oljne barve visoke kakovosti nemškega proizvajalca C. Kreul imajo vse karakteristike, da lahko zadovoljijo tudi potrebe profesionalnih umetnikov.

Karakteristike:

  • mastne barve, ki se preprosto mešajo in se lahko nanašajo neposredno iz tube,
  • kremasta struktura omogoča uporabo v različnih tehnikah,
  • po sušenju so barve intenzivne in sijoče,
  • so prijetnega vonja,
  • dostopne v 52 odtenkih

dostopne v embalaži: 20 ml, 55 ml in 255 ml ter v kompletu

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Barve so čudovito nasičene in izrazite. Na papirju izgledajo zares dobro.

David Preverjena ocena

Kupila sem si odtenek karminasto rdeča in barva ima neverjetno globino. Za tako majhno pakiranje zdrži presenetljivo dolgo.

Simon Preverjena ocena

Kakovostne oljne barve za umetniško ustvarjanje. Odtenek je točno takšen, kot sem ga potrebovala za senčenje.

Norbert Preverjena ocena

To tubo s kadmijevo rumeno sem kupila za preizkus in moram priznati, da je pigment zares koncentriran.

Eduard Preverjena ocena

Zelo kakovostna barva, s katero se dela zelo prijetno. Rada imam ta majhna pakiranja, ker se barve v njih vsaj ne izsušijo.

Branislav Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano