Nazaj v trgovino RTL0206_1043

Oljna barva Van Gogh 60 ml | izberite odtenek

(4)

Izberi
€7,73
€128,83 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oljna barva Van Gogh

Pri izbiri oljnih barv je vsekakor treba biti pozoren na kakovost. Oljne barve priljubljenega proizvajalca slikarskega pribora Royal Talents Van Gogh, zadovoljujejo vse kriterije kakovosti. Slikanje s temi oljnimi barvami bo pravi užitek. Maslena tekstura barv nudi sijajen rezultat. Z izbiro odtenka iz naše široke palete, lahko naslikate karkoli.

Lastnosti barv:

  • svilenkasta tekstura
  • močne in intenzivne barve
  • barve se lahko medsebojno mešajo in zlahka se uporabljajo in nanašajo 
  • viosk procent pigmentov
  • isti stopnja sijaja in gostote pri vseh odtenkih  
  • odpornost na svetlobo zagotavlja dolgotrajnost barv

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

Van Gogh ima zelo prijetno in bogato konsistenco. Njihovi izdelki so preprosto čudoviti.

Daniela Preverjena ocena

Van Gogh je moja najljubša znamka, ta 60 ml format je ravno pravšnji za v roko, barva pa je mehka kot maslo.

Helena Preverjena ocena

Čudovita turkizna barva, ki jo uporabljam za slikanje morskih valov, ima odlično svetlobno obstojnost.

Renata Preverjena ocena

Kot upokojenka se rada sprostim ob slikanju in te barve mi polepšajo vsako popoldne, z njimi zelo rada ustvarjam.

Alena Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano