Oljna barva STUDIO XL - 37ml

Na zalogi
(4)

Izberi
€5,74
€155,14 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Najmodernejše oljne barve sedanjosti. Barvite barve, ki se hitro sušijo in so pripravljene za predelavo že po treh dneh. Namenjene so slikanju na velikih površinah.

INTENZIVNI odtenki PEBEO v 52 barvah z odlično doslednostjo in enostavno pripravo za neoposredno uporabo.

Na voljo v 37ml tubah in 52 barvnih odtenkih.

Oljne barve, ki jih ne boste izpustili iz rok!

(kliknite)

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

Kot začetnica sem iskala nekaj cenovno dostopnega in te barve so za vajo popolnoma super, odtenki se z njimi zlahka mešajo.

Simona Preverjena ocena

Lepe žive barve, za domače slikanje in hobi projekte mi popolnoma zadostujejo.

Kristina Preverjena ocena

Kupila sem rumeno in rdečo za osnovne tehnike, barve se hitro sušijo in imajo lep sijaj.

Adriana Preverjena ocena

Prijetna tekstura, ki se dobro kombinira z mediji, priporočam vsem amaterjem.

Soňa Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano