Nazaj v trgovino SCH11-015_114

Oljna barva Schmincke Norma Professional 200 ml

Na zalogi

Izberi
€32,50
€162,50 / l
Na poti k namDostava v 11–12 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oljne barve Schmincke NORMA Professional predstavljajo vrhunsko umetniško kakovost priznanega nemškega proizvajalca H. Schmincke & Co. KG. Ta vrhunska serija je zasnovana za zahtevne in profesionalne umetnike, ki pri oljnem slikanju pričakujejo brezhibne lastnosti. Veliko 200 ml pakiranje v seriji 1 ponuja izdaten volumen za vaše ustvarjanje.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: Schmincke
  • Linija izdelkov: NORMA Professional
  • Volumen: 200 ml
  • Cenovna serija: Serija 1
  • Država porekla: Nemčija (proizvajalec H. Schmincke & Co. KG)
  • Pakiranje: 1 kos
  • Dimenzije: 4 × 6.2 × 22.5 cm
  • Teža: 0.451 kg

Pogosta vprašanja

Komu so te barve namenjene? Oblikovane so v profesionalni umetniški kakovosti za zahtevne ustvarjalce in profesionalce.

Kje se proizvajajo barve Schmincke NORMA Professional? Te oljne barve so izdelane v Nemčiji v podjetju H. Schmincke & Co. KG.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Cena na enoto 79,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna barva, 60 ml, ROSA Gallery


4,26 € Cena na enoto 71,00 €/l
Rosa

Nazadnje ogledano