Nazaj v trgovino HMDDS284300_001

Oljna barva Daniel Smith Original 37ml


Izberi
€12,40
€335,14 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Profesionalne oljne barve Daniel Smith z več kot 30-letno tradicijo so najboljši pigmenti na svetu v kombinaciji z visokokakovostnim lanenim oljem. Izdelane so ročno v majhnih serijah in so zelo pigmentirane z enakomerno masleno konsistenco. Vsaka formula je popolnoma uravnotežena (pigment proti olju), da vam zagotovi najboljšo moč barve. Oljne barve zmešajte z belo, da ustvarite nove odtenke. Že najmanjša količina ustvarja čudovite barve.

Odlična barva se začne z odličnimi sestavinami. Oljne barve Daniel Smith so izdelane iz vrste sijočih, drobnozrnatih pigmentov in visokokakovostnega alkalno rafiniranega lanenega olja, ki je izbrano zaradi svoje enakomernosti, nizke kislosti, dobre adhezije in odpornosti proti porumenenju. Moč barve, konsistentna tekstura in svetlobna obstojnost so značilnosti teh profesionalnih oljnih barv. Izberete lahko med paleto 90 odtenkov, od katerih so mnogi nenavadni in edinstveni.

Lastnosti izdelka:

  • Profesionalne oljne barve Daniel Smith
  • Ročne izdelane v Seattlu
  • Najboljši pigmenti
  • Visoko kakovostno laneno olje
  • Maslena konsistenca
  • Visoka svetlobna obstojnost
  • 30-letna tradicija
  • Široka paleta edinstvenih odtenkov
  • Prostornina tube 37 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,56 € Redna cena  6,39 € Cena na enoto 22,24 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano