Olje lana SZMAL | izberite vsebino

€3,87
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Ulje lana SZMAL – izberite vsebino

Olje lana je pomemben dodatek pri slikanjuz oljnimi barvami. Eden od tradicionalnih medijev za oljne barve ki ga uporabljajo profesionalni slikarji. Rafinirani izvleček lalenih semen znamke SZMAL je popoln medij. Če nimate dovolj časa in vedno znova vračate k umetniškemu delu, je laneno olje idealna rešitev za zaključek dela. Hladno stiskano laneno olje se najvekrat uporablja za redčenje oljnih barv in čiščenje čopičev.s

Značilnosti:

  • trda plastična flaška s pokrovom ki ga otrok ne more odpreti.
  • uporablja se za redčenje oljnih barv in čiščenje čopičev
  • primerno za dolgotrajno slikanje
  • najbolj pogosto uporabljeno olje, za redčenje oljnih barv
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano