Nazaj v trgovino PNTDEK230_21482

Nežna dekorativna barva 230 ml | več odtenkov


Izberi
€6,83
€29,70 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Nežna dekorativna barva PENTART

Barva je izdelana na vodni osnovi, se hitro suši in odlično prekriva. Zaradi specialne sestave naredi pravo mat površino, ki je mehka na dotik in se po sušenju lahko pobrusi z brusnim papirjem. Uporab se lahko na: lesu, keramiki, kamnu, zidu in raznih drugih površinah. Idealna je za izdelavo starinskega učinka. Z nanašanjem plasti - barva dodatno brušenje, boste dobili zanimiv dizajn v raznih stilih. Za dolgotrajno zaščito nanesite plast vosek paste ali končnega laka. Barvo Vam nudimo v zanimivih intenzivnih odtenkih. Volumen barve: 230 ml.


🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano