Nalivanje Srednje zlato - sijoče

(7)

Izberi
€29,40
€62,16 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Pouring médium Golden - lesklé | rôzne objemy

Pouring médium Golden - lesklé je špeciálne médium určené na techniku liatia akrylových farieb, ki zabezpečí hladký, lesklý povrch bez neželanega popraskania. Jeho edinstveno zloženie pomaga ustvariti nádherné umelecké diela s efektom lesklého, žiarivého povrchu. Ta izdelek je ideálny pre umelcov, ktorí sa venujú technike pour, či že ide o začiatočníkov alebo profesionálov hľadajúcich kakovostný výsledok. Médium izboljšuje rozlievanie farieb, uľahčuje njihovo zmiešanie in podpira rovnomerné rozvrstvenie na plátne, pričom finálny výsledok vysychá s miernou transparentnostjo. Nie je však primerno ako záverečný ochranný lak. Ideálne použitie vključuje kombinacijo z akrilnimi barvami Golden, čím sa zaručí optimálny výkon produkta. S tem mediom ustvarite unikátne umelecké diela s popolno lesklou úpravou brez neželanih defektov na površju

:

  • Vlivanje médium od Golden - lesklé
  • Tip produkta: Vlivanje médija na akryl
  • Povrchová úprava: lesklá
  • Nevhodne ako: finálny ochranný lak
  • Minimalizuje: popraskanie
  • Objemy balení: Oblika: 473 ml, 946 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 7 mnenj

Odlično tekoče redčilo za moje akrilno slikanje — ne uporabljam airbrusha, ampak ga nanašam neposredno.

Zuzana Preverjena ocena

Bogati barvo in ji daje nežen gladek sijaj. Še posebej dober za ohranjanje nasičenosti svetlih fluorescentnih odtenkov.

Katarina Preverjena ocena

Odličen izdelek — lahko se uporablja kot lepilo za kolaže in tudi kot tesnilo med plastmi akrilne barve.

Monika Preverjena ocena

Dobro, vendar nanašajte tanke plasti — veliko jih — za doseganje učinka imitacije enkaustike.

Petra Preverjena ocena

Sijajni medij znamke Golden je zame izbira številka ena, barve po sušenju dobijo čudovit živahen sijaj.

Lucija Preverjena ocena

Preizkusila sem že več znamk, vendar je ta medij brez mehurčkov, površina pa je po sušenju popolnoma gladka in sijoča. Maksimalno zadovoljstvo z rezultatom.

Martina Preverjena ocena

Moje abstrakcije končno izgledajo profesionalno, zahvaljujoč temu pripravku se barva čudovito razliva in ima globino.

Veronika Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano