Nalivanje Srednje zlato - mat

(7)

Izberi
€31,03
€65,60 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Pouring Medium Golden - matné | rôzne objemy

Pouring Medium Golden - matné - medium na liatie akrylových farieb, od znamke Golden, je ideálnou voľbou pre umelcov, ktorí radi ustvarjajo abstraktné obrazy technikou poururing. Toto medium sa vyznačuje jemným matným površom a minimalizuje praskanie farieb po zaschnutí. Zaradi svojega izjemočným samonivelačným lastnostiam zaruččuje rovnomerné rozloženie farieb na plátne, čím vznikajú hladké a konzistentné vrstvy. Produkt je primeren zlasti za maliarov, ki želijo svoje diela obohati o eleganten matný videz brez nežiaducich defektov. Médium sa mieša priamo, ideálne s akrylovimi farbami Golden, čím zabezpečuje optimálnu tekutosť a omogoča tak ustvarjanje edinstvene, kreativne abstraktné efekty. Je určené nielen pre profesionálnych umelcov, ampak tudi pre začiatočníkov a hobby maliarov, ktorí radi experimentujú s technikami liatia farieb. Produkt je dostopný v dveh praktičnih objektih - 473 ml in 946 ml

:

  • Tip média: Vlivanje médium matné
  • Povrchová úprava: Matný povrch
  • Vlastnosti: Nízka tvorba trhlín, samonivelačné
  • Vhodne pre: Profesionálnych aj hobby umelcov
  • Objem balenia: 473 ml, 946 ml
  • Výrobca: Golden
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 7 mnenj

Odlično tekoče redčilo za moje akrilno slikanje — ne uporabljam airbrusha, ampak ga nanašam neposredno.

Barbora Preverjena ocena

Odličen medij za tesnjenje lesenih plošč in naknadno pritrjevanje akvarelnih slik nanje.

Ivana Preverjena ocena

Zelo vsestransko za podaljšanje polne barve in povečanje viskoznosti.

Silvia Preverjena ocena

Odličen izdelek za uporabo med plastmi oljne barve!

Lenka Preverjena ocena

Dolgo sem iskala nekaj, kar bi mi pri pouring tehniki ustvarilo mat površino brez sijočih madežev, in to je točno to.

Andrea Preverjena ocena

Ta mat medij uporabljam predvsem takrat, ko ne želim, da se slika sveti pod umetno osvetlitvijo. Odlično se meša z akrilom in ne upočasnjuje po nepotrebnem sušenja.

Natalija Preverjena ocena

Idealen pomočnik za moje ustvarjanje, mat učinek je zelo eleganten in deluje okusno.

Dominika Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano