Nazaj v trgovino RMS100128

Moxy 3 samopodpisovalni žigi in penaste nalepke - komplet živalskih izdelkov

Na zalogi
€1,49
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Opis izdelka

Oživite ustvarjalnost z Moxy 3 samolepilnimi žigi &; Set penastih nalepk, čudovitim paketom za ustvarjanje, zasnovanim za spodbujanje domišljijske igre in umetniškega izražanja. Ta pisani komplet vsebuje tri za uporabo enostavne samoporjavitvene žige v svetlih, veselih barvah in očarljiv izbor mehkih nalepk iz pene s prikupnimi živalskimi vzorci. Žigi so idealni za okraševanje voščilnic, zvezkov, šolskih projektov in ustvarjalnih obrti, saj dodajo zabaven tisk, nalepke pa teksturo in značaj. Zaradi mehanizma za samopotiskanje je žigosanje brez nereda in priročno - idealno za majhne otroke, ki lahko varno in samostojno uživajo v ustvarjalni zabavi. Ta komplet spodbuja fino motoriko, ustvarjalnost in pripovedovanje zgodb skozi umetnost, ne glede na to, ali ga uporabljate za domače ustvarjanje, predšolske likovne dejavnosti ali kot premišljeno darilo za otroke, stare 3 leta in več.

Parametri izdelka

  • EAN: 8715427153179
  • Blagovna znamka: T: Moxy
  • Vsebina: Vsebuje: 3 samoporjavitvene žige + raznolike nalepke iz pene
  • Material: plastika, pena
  • Primerno za starostne skupine: 3+
  • Tema: živali
  • Uporaba: umetnost, obrt in ustvarjalna igra
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano