Milna baza s karitejevim maslom - 1 kg

€15,29
€15,29 / kg
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Bela milna baza s karitejevim maslom v kilogramski embalaži je osnova za izdelavo vašega ročno izdelanega mila. Narejeno milo lahko uporabite za osebne namene ali pa ga uporabite kot ustvarjalno in izvirno darilo. V milno bazo lahko med delom dodate dišeča olja, milne barve ali pa jo vlijete v različne oblike.

Navodilo za pripravo:

V vodni kopeli: Bazo narežite na manjše koščke in položite v toplotno odporno (po možnosti stekleno) posodo. Vodo v loncu segrejte pod vreliščem - milo se stopi pri 70 - 75 ° C.

V mikrovalovni pečici: Bazo narežite na majhne koščke in postavite v mikrovalovno pečico v primerno posodo. Nastavite temperaturo na 80 odstotkov najvišje temperature. Nato segrevajte 30 sekund. Odstranite posodo in premešajte maso. Če celotna masa ni raztopljena, bazo segrevajte v majhnih intervalih, dokler se vse milo ne stopi.

V tekočo milno maso lahko dodate dišeča olja, milne barve itd. Po vlivanju v kalupe je treba milo zapakirati čez nekaj dni.

lastnosti izdelka:

  • milna baza - transparentna
  • primerna za nadaljnjo uporabo
  • primerna za kožo in lase
  • zahvaljujoč vsebnosti karitejevega masla je milo mehko in mehčalno
  • topi se v vodni kopeli 70-75 ° C
  • v pakiranju - 1 kg mase
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano