Nazaj v trgovino PNT2487

Metalni lističi Pentart Variegated leaves, 14x14 cm, odtenek V01

Na zalogi
€7,59
Na poti k namDostava v 6–7 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Metalni lističi Pentart Variegated leaves (odtenek V01) predstavljajo dekorativni material, namenjen pozlačevanju in umetniškemu ustvarjanju. Ti večbarvni lističi z dimenzijami 14x14 cm dajejo projektom poseben kovinski učinek. Primerni so za umetnike in ustvarjalce, ki za svoja dela iščejo zanimive kovinske lističe.

Parametri izdelka

  • Znamka: Pentart
  • Linija izdelkov: Metal leaves
  • Vrsta: Variegated leaves (večbarvni lističi)
  • Odtenek: V01
  • Dimenzije: 14x14 cm
  • Pakiranje: 1 kos

Pogosto zastavljena vprašanja

Kakšne so dimenzije lističa? Dimenzija lističa je 14x14 cm.

Kakšen odtenek ima ta izdelek? Izdelek je na voljo v odtenku V01.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano