Nazaj v trgovino KZTENM70_70

MetalliQ Kompozit Akrilna barva s kovinskim učinkom 70g

Na zalogi

Izberi
€3,89
€55,57 / kg
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Odkrijte svet edinstvenih umetnin s kovinskimi profesionalnimi akrilnimi barvami MetalliQ Kompozit. Te visokokakovostne barve z dekorativnim kovinskim učinkom so zasnovane tako, da zagotavljajo odlično prekrivnost in obstojnost za projekte na prostem in v zaprtih prostorih. Akrilni emajl na vodni osnovi s kovinskim učinkom zagotavlja njihovo varnost in odsotnost vonja. Po sušenju tvorijo trden, izjemno elastičen in žameten film, ki sčasoma ne poči. Ta film je odporen tudi na vremenske razmere, zato bodo vaša umetniška dela ostala lepa in nepoškodovana do 10 let. Te hobi kovinske barve se zlahka mešajo med seboj, kar vam omogoča, da ustvarite svoje edinstvene odtenke. Drobno razpršena struktura barv omogoča enostavno delo z airbrush in je idealna za tehnologijo FLUID ART. Hobi barve se tudi hitro sušijo, zato bodo vaši projekti pripravljeni v samo 30 minutah. Akrilni emajl MetalliQ Kompozit je primeren za barvanje lesenih, mineralnih (zlasti mavčnih), polistirenskih, osnovnih kovinskih površin, kartona in platen. Idealni so za kovanje izdelkov, izdelavo spominkov, izdelavo okvirjev za slike in spomenikov. Z njimi lahko ustvarite tudi različne dekorativne učinke, ki vašim projektom dajejo novo dimenzijo elegance in prefinjenosti. Za doseganje najboljših rezultatov je pomembno, da površino temeljito očistite umazanije in prahu. Porozne in kovinske površine je treba predhodno premazati s temeljnim premazom. Barve se lepo razporedijo, kar zagotavlja enostaven nanos in gladko površino. Akrilne barve MetalliQ Kompozit so izdelane po posebnih recepturah, ki vsebujejo visokokakovostne pigmente in dodatke. Te sestavine zagotavljajo, da barve sčasoma ne zbledijo ali spremenijo barve, kar podaljša življenjsko dobo vaših umetnin za več let. Poleg tega te barve ne vsebujejo organskih topil, so hipoalergene in varne za otroške igrače. Ne glede na to, ali se ukvarjate z velikimi zunanjimi projekti ali občutljivimi notranjimi dekoracijami, so kovinske profesionalne akrilne barve MetalliQ Kompozit vaš idealen partner. Ustvarite dela, ki osupnejo s svojim sijajem in obstojnostjo. Z barvami MetalliQ Kompozit je vaša ustvarjalnost neomejena.Parametri izdelka:- akrilna barva MetalliQ Kompozit- s kovinskim učinkom- na vodni osnovi- mehko telo- hitro sušenje- visoka pokrivnost- primerna za airbrush- za notranjost in zunanjost- za platno, les, kovino, polistiren, karton- masa 70 g
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano