Nazaj v trgovino LKS465_30000

Metalik sprej trajni 150 ml | izberite barvo

Na zalogi

Izberi
€11,40
€76,00 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Metalik sprej trajni 150 ml - izberite barv

  • učinkovit metalik videz na vseh nemastnih površinah
  • vodoodporen
  • Uporablja se direktno iz tube
  • Lahko se nanaša s krpo ali čopičem
  • Pred nanosom s čopičem, ga je potrebno razredčit si terpentinom

S pomočjo Lukas metalik barv ali sprejev, lahko dodate atraktivnost površinam. Namenjen je zlatim, srebrnim in nemastnim površinam kot so papir, karton, železo, les, steklo, keramika, beton ali kamen.

Z Lukas sprejom lahko ustvarite zanimive metalik efekte. Barvo lahko nanašate s pomočjo krpe ali gobice. Metalik barve barve lahko uporabite tudi za prikrivanje nepravilnosti na lesenih okvirjih.

Lukas barve se hitro sušijo in dobro prekrivajo.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano