Mešani medijski zvezek Nassau

Na zalogi

Izberi
€4,86
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Zápisnik Mixed Media Nassau 20x20 cm 30 listový | Različne vrste

Zápisnik Mixed Media Nassau je ideálny instrument pre umelcov, ki iščajú kakovostný papierový blok na rôzne techniky. S dimenzijami 20 x 20 cm in 30 listi ponuja dovolj prostora za vaše kreativne predloge. Papier s gramážou 300 g/m2 zabezpečuje vysokú odolnosť voči prenikaniu farieb, čo omogoča uporabo akvarelnih, akrilnih či oljnih barv, ampak tudi kresbu ceruzkou alebo atramentom. Vnútorné vrecko poskytuje praktické mesto na uloženie voľných listov, náčrtov alebo iných drobností. Obal s fóliou nielen chráni obsah, ale dodáva skicáru elegantný vzhľad. Ta skicár je primeren za začetnike, študente umenia aj profesionálnych umelcov, ktorí ocenia jego všestrannosť a jakost.

Parametre izdelka:

  • Vrednost: 1.000 EUR.
  • Vhodný pre rôzne techniques kreslenia
  • Razmerje: 20 x 20 cm
  • Število listov: 30
  • Gramaž papirja: 300 g/m2


🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano