Nazaj v trgovino LIQ5620

Medium za redčenje akrilnih barv Liquitex 118 ml

(8)
€13,44
€113,90 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Medium Flow Aid Liquitex se uporablj v kombinaciji s katerim koli akrilnim mediem ali barvo, ko želite da so teoči, da se lažje vpijajo in da so elastični po sušenju. Zmanjša vidljivost potez čopiča. Ne vsebuje vezivne materije, lahko vpliva na oprijemanje barve na površino. Ped uporabo razredčenih barv, obvezno preverite kako bo reagirala na določeni površini. Priporočamo uporabo z . Flow Aid je koncentrat in OBAVEZNO ga redčite z vodo pred uporabo. NIKOLI ne uporabljate nerazredčen medium, saj lahko povzroči slabo oprijemanje na površino in razpoke v barvi, po sušenju. Za redčenje je najbolje uporabiti destilirano vodo. Odvisno od tega koliko želite razredčiti medium, naj bo razmerje 1:10 (minimalno redčenje) ali 1:20 (normalno redčenje). Mediuma ne tresite ali močno mešajte. Uporabljajte ga samo za barve na bazi vode, nikakor ljne. Medium ni predviden za ustvarjanje marmornih površin, za to raje uporabite .

Karakteristike:

  • transparentni medium
  • za redčenje akrilnih barv
  • vsebina: 118 ml

 

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 8 mnenj

Absolutno čudovita barva! Brez nje ne morem ustvarjati! Odlična in hitra postrežba. Hvala :))

Radka Preverjena ocena

Odlična kakovost akrilnega gvaša. Suši se zelo mat, z njim se zlahka dela. Dobra vrednost za mililiter.

Darina Preverjena ocena

Odličen začetni komplet te znamke z vsemi barvami, ki jih zares potrebujete. Zelo dobra prekrivnost in primerljiva zmogljivost z barvami SoFlat znamke Golden. Popolno tudi za slikanje miniatur.

Mihaela Preverjena ocena

Odličen medij, barva se z njim razmaže popolnoma gladko. Zelo zadovoljna.

Denisa Preverjena ocena

Ker rada slikam drobne detajle, mi ta medij zelo pomaga doseči potrebno tekočnost, ne da bi pri tem porušila pigment barve. Zame TOP izdelek.

Alexandra Preverjena ocena

Za študenta umetniške šole je to nujnost. Deluje točno tako, kot mora.

Romana Preverjena ocena

Naročila sem ga k akrilnim barvam in moram priznati, da je delo z njimi znatno poenostavilo. Pakiranje je ravno pravšnje.

Diana Preverjena ocena

Res dober pomočnik v ateljeju. Barve so po mešanju veliko bolj voljne.

Patricija Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano