Nazaj v trgovino SCH50750034

Médium Opaque white za akvarelne barve 30 ml

Na zalogi
(5)
€9,12
€304,00 / l
Na poti k namDostava v 11–12 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 5 mnenj

Ena izmed mojih najbolj uporabljanih barv za airbrush. Ker je na vodni osnovi, se nikoli ne zamaši.

Michaela Preverjena ocena

Prvič uporabljam Schmincke Aqua Drops in sem navdušena! Ustvarjam zelo vodene impresionistične slike in te kapljice so super.

Denisa Preverjena ocena

Čudovito nasičene barve, ki se dobro mešajo, skoraj kot črnilo. Zelo sem zadovoljna s kakovostjo.

Alexandra Preverjena ocena

Kakovost, uporabnost in nasičenost barv so presegli moja pričakovanja. Prvovrsten izdelek!

Romana Preverjena ocena

Zdi se, da delujejo dobro. Sem začetnica, zato so lepe za preizkus.

Diana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano