Nazaj v trgovino LKSK2242012500

Matni zaključni lak za oljne barve LUKAS – 125 ml

Na zalogi
€15,79
€126,32 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Matni zaključni lak LUKAS je namenjen zaščiti končanih oljnih slik pred zunanjimi vplivi. Na površini ustvari enakomeren mat zaščitni sloj brez neželenih odsevov, ki ohranja naraven videz umetnine. Z dolgoletno tradicijo znamke LUKAS vse od leta 1862 zagotavlja zanesljivo in dolgotrajno zaščito vaših likovnih del.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: LUKAS
  • Vrsta izdelka: matni zaključni lak
  • Tehnika: oljno slikanje
  • Prostornina: 125 ml
  • Teža: 0,13 kg
  • Vsebina pakiranja: 1 kos

Uporaba in nanos

Lak nanašajte v tankih in enakomernih plasteh z mehkim ploščatim sintetičnim čopičem na čisto in suho površino šele po tem, ko se je oljna slika popolnoma posušila v globino (običajno 6 do 12 mesecev). Med posameznimi nanosi počakajte, da se lak popolnoma posuši. Uporabljene čopiče očistite z ustreznim topilom za oljne barve.

Pogosto zastavljena vprašanja

Kdaj lahko nanesem ta zaključni lak na oljno sliko? Lak nanašajte izključno na povsem suho in čisto površino, ko so se oljne barve temeljito posušile do globine.

Kakšen učinek pušča lak na sliki? Po sušenju na poslikani površini ustvari enoten, mat zaščitni sloj brez svetlobnih odsevov.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano