Mat lak za oljno slikanje TALENS

Na zalogi
(5)

Izberi
€8,72
€116,27 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Mat lak za oljno slikanje TALENS znamke Royal TALENS

Namen: ohranja olje platnu (zaključni lak)

Sestavine: sintetična smola, terpentin olje, lakov bencin, vosek

Karakteristike:

- nanesite šele, ko je premazni film popolnoma suh (cca 1 leto pri običajni debelini sloja)

- če nanašate s čopičem, uporabljajte eno vrsto in nanašajte v eni smeri

- suši se nekoliko ur

- ne rumeni

- da fin žameten sijaj

- mešanje s sijajnim lakom poveča stopnjo sijaja

- lahko se redči s terpentinom, čopiče po uporabi očistiti z belim alkoholom ali terpentinom

- suh premaz se lahko odstrani s terpentinom

- če postane moten, dajte flašo v toplo vodo

- lahko vnetljiv

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.4 5 mnenj

Titan bela. Ne meša se dobro z vodo, nastajajo grudice. Gostota je OK, če pa želite redkejšo barvo, uporabite medij.

Jože Preverjena ocena

Ta lak za oljne barve je preprosto klasika, ki jo uporabljam že leta, zaščiti platno, hkrati pa ne spremeni tonov slike.

Luka Preverjena ocena

Kakovosten izdelek, oljno sliko čudovito poenoti in ji doda potreben mat videz.

Marek Preverjena ocena

Veliko pakiranje zdrži večnost, vesela sem, da sem končno našla lak, ki sčasoma ne porumeni.

Pavle Preverjena ocena

Do sedaj najboljši mat lak, kar sem jih kdaj preizkusil za oljne barve.

Jurij Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano