Nazaj v trgovino SKR99MANPADA_4

Manga blok SAKURA 250 g/m² A5 – A3 - 20 listov

Na zalogi

Izberi
€12,29
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Manga blok SAKURA 250 g/m² je vrhunski gladek risalni papir, ustvarjen posebej za ustvarjalce mang, stripov in ilustratorje. Zaradi visoke gramature 250 g/m² papir ne presvetli in zanesljivo prenese večkratno radiranje, plastenje črt ter senčenje. Gladka površina je popolna za čiste in ostre poteze s pigmentnimi finelinerji Pigma ter čopičastimi markerji brez neželenega razlivanja.

Parametri izdelka

  • Znamka: SAKURA
  • Gramatura: 250 g/m²
  • Število listov: 20 listov
  • Formati v seriji: A5 – A3
  • Lastnosti papirja: gladka površina, ne presvetli, odporen na radiranje
  • Poreklo znamke: Osaka, Japonska (izdelava od leta 1921)

Uporaba in tehnike

Blok je namenjen risarjem mang, ilustratorjem in študentom likovnih smeri za ustvarjanje samostojnih strani in stripovskih tabel. Primeren je za delo s pigmentnimi finelinerji, čopičastimi flomastri ter zmerno senčenje z akvarelom ali sivimi markerji.

Pogosto zastavljena vprašanja

Kakšna je gramatura papirja in ali prenese tudi mokre tehnike? Papir ima gramaturo 250 g/m², ne presvetli in brez težav prenese senčenje z markerji ter zmeren nanos vode brez valovanja.

Za katera orodja je površina papirja primerna? Izjemno gladka površina je prilagojena za pigmentne finelinerje, markerje s čopičasto konico in natančne obrobe brez vpijanja ali razmazovanja barve.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano