Nazaj v trgovino KZTMMB12X20

MAMBO Kompozit komplet barv za tekstil in usnje

Na zalogi
(3)
€15,29
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Komplet barv za tekstil in usnje MAMBO Kompozit 12x20ml je odlična rešitev za vse, ki želijo ustvariti edinstvena in trajna dela na različnih tkaninah in usnju. Te akrilne barve na vodni osnovi so brez vonja in ob sušenju tvorijo čvrst in izjemno elastičen film, ki ne poči in je odporen na vodne učinke. Primerne so za svetle in temne tkanine, naravne in sintetične. Barve za tekstil so enostavne za mešanje in omogočajo delo z zračnim čopičem, zato so idealne za tehnologijo FLUID ART. Barve so varne za otroške igrače, imajo varno embalažo in niso vnetljive ali strupene, kar potrjujejo ustrezni testni protokoli. Barve v kompletu so najbolj priljubljene za barvanje svile, bombaža in sintetičnih tkanin ter usnja in nadomestkov usnja, s katerimi lahko ustvarite testne okraske, veličastne plošče, majhne prtičke ali izvirne bluze. Pred uporabo barvo temeljito premešajte in jo po potrebi razredčite z vodo. Tkanino pred barvanjem predhodno operite brez mehčalca za tkanine, posušite in zlikajte. Za barvanje oblačil priporočamo, da v notranjost vstavite debel papir, da preprečite pronicanje barve. Risbo pritrdite z likalnikom na hrbtni strani za 5 minut, brez pare, pranje pa je mogoče šele po 48 urah pri temperaturi do 40 stopinj v nežnem načinu. Uporaba s strani otrok je mogoča le pod nadzorom odrasle osebe. Mokro delovno orodje očistite ostankov barve in ga temeljito sperite z vodo. Komplet barv za tekstil in usnje MAMBO Kompozit 12x20ml je nepogrešljivo orodje za vsakega umetnika, ki želi doseči osupljive in trajne rezultate. Parametri izdelka so naslednji: MAMBO akrilne barve za tekstil in usnje, na vodni osnovi, brez vonja, visoka pokrivnost, komplet 12x20ml.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 3 mnenj

Te barve za tekstil in usnje so čudovite! Uporabljam jih za vse svoje denarnice in delujejo res odlično. Barve so žive in dobro obstojne tudi po pranju.

Natalija Preverjena ocena

Končno pravi komplet, s katerim sem lahko pobarvala staro usnjeno jakno in rezultat izgleda kot iz trgovine. Priporočam vsakomur, ki se želi poigrati s podrobnostmi.

Dominika Preverjena ocena

Barve so zelo kakovostne in pigmentirane, na usnju se odlično obdržijo in med nošenjem ne pokajo. Za to ceno je to odličen nakup.

Simona Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano